Hlavní stránka » Novinky » BŘEZEN, MĚSÍC KNIHY, na Dvorecké

BŘEZEN, MĚSÍC KNIHY, na Dvorecké

Březen byl na budově Dvorecká zaměřen na čtení a čas strávený s knihami. Celý měsíc jsme pro žáky chystali různé aktivity, abychom si ukázali, jak je čtení v životě důležité. Žáci si vzájemně představovali knihy, které přečetli. Zároveň se snažili jeden druhého přesvědčit, proč by si knihy měli spolužáci také přečíst . Žáci navštívili v Moravské galerii Brno interaktivní výstavu ANALFABETKA NEGRAMOTNÁ. Seznámili se s různými literárními žánry, plnili zadané úkoly a byli tak vtaženi do světa čtení zábavnou formou. Prvňáčci při té příležitosti využili blízkou knihovnu.
Na konci měsíce jsme se zapojili do akce Noc s Andersenem. My pedagogové bychom byli rádi, kdyby dětem láska ke knihám zůstala.
Pedagogové 1. stupně Dvorecká