Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » HALLOWEEN na Požární

HALLOWEEN na Požární

Vložil(a): Leona Patloková

  1. 10. proběhlo na Požární Halloweenské vyučování .

Všechny děti byly rozděleny do smíšených družstev – v každém byl prvňáček, druhák, třeťák i čtvrťák. Týmy společnými silami plnily úkoly na 9 stanovištích – zdobily perníčky, tvořily vlastní básničkynebo příběhy, pletly pavučiny, zdolaly pavoučí dráhu, procvičovaly i v angličtině, řešily hádanky a tajenky, počítaly, vymýšlely halloweenský recept a dokonce si i něco připravily k snědku a tvořilyz papíru.

Byl to den plný úkolů, ale i zábavy a děti si ho mohly zpříjemnit převlečením do vlastního kostýmu. A tak tu byla celá řada čarodějnic, kostlivců nebo duchů. Děti vše zdárně splnily a odměnou jim byl pamětní list a spousta nápaditých dobrot, mnohé od rodičů.

Pedagogický sbor ZŠ Požární