Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Rodič » Informace » Informace rodičům o stravování

Informace rodičům o stravování

Vložil(a): Božena Küfhaberová

Vážení rodiče, dne 2. října 2017 byla uvedena do provozu zrekonstruovaná školní kuchyně a jídelna na Měšťanské. Celý měsíc jsme obědvali jídlo dovážené z Novolíšeňské a nejen my, ale snad i Vaše děti jsme byli s kvalitou spokojeni. Na výdejnách jste možná žádnou změnu ani nezaznamenali.
Paní kuchařky budou od 3. 10. vařit za pomocí nových technologií a moderního zařízení. Než si zvyknou používat nové spotřebiče, budeme jíst jen 1 druh oběda. Předpokládáme, že nejpozději po 14 dnech (cca v polovině října) si na Měšťanské budou moci žáci a zaměstnanci „odčipnout“ oběd, na který mají zrovna chuť. Budeme vybírat ze dvou druhů jídel. Jak tomu bude na výdejnách na Dvorecké a Požární, o tom se nyní jedná.
Dovolujeme si upozornit rodiče, že jednoměsíční „náhradní“ provoz neznamená žádnou změnu v obvyklé nutnosti včas uhradit stravu dětem. Zaznamenali jsme celou řadu výtek od rodičů, že „nevěděli“. Avšak již o prázdninách jsme v příspěvcích informovali, že je třeba do 20. dne předchozího měsíce uhradit danou měsíční částku, aby mohlo dítě obědvat. Prosím, dodržujte tento pokyn, aby se Vaše dítě necítilo „odstrčené“, když mu musíme zejména na počátku měsíce sdělit, že oběd nemá nahlášený, protože nebyl uhrazen.
Děkujeme za pochopení a věříme, že nyní již nic nebrání obvyklému provozu ŠJ i školních výdejen na naší škole.