Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Lyžařský kurz prvního stupně ZŠ Měšťanská

Lyžařský kurz prvního stupně ZŠ Měšťanská

Vložil(a): Leona Patloková

V týdnu od 15. do 19. 1. 2018 se pro žáky 2. – 5. tříd naší školy uskutečnil již tradiční lyžařský kurz v Olešnici na Moravě. Letos se kurzu zúčastnilo 70 žáků, o které se staralo 8 instruktorů. Podle  lyžařských schopností byli žáci rozděleni do družstev. Na svahu se někteří s lyžemi teprve seznamovali. Ti zdatnější se snažili vylepšovat techniku a v lyžování se zdokonalovat. Počasí se vydařilo a sněhové podmínky byly vyhovující. Největší pochvalu zaslouží žáčci z posledního družstva, kteří si velmi rychle osvojili základy lyžování a postupně dohnali i zdatnější lyžaře. Pobyt v Olešnici si užili nejen malí lyžaři, ale také instruktoři z řad rodičů a pedagogů naší školy. Všem nám bylo opravdu fajn, sešla se výborná parta, co víc si přát.

                                                                                                               Pedagogové 1. stupně ZŠ Měšťanská