Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Ohlédnutí za školním plesem

Ohlédnutí za školním plesem

Vložil(a): Petra Pítra

V sobotu 23. února se uskutečnil již čtrnáctý školní ples. Myslím si, že většina z nás, kdo jsme na plese byli, se shodne, že tento rok se opravdu vydařil. Účast na plese byla mimořádně velká, atmosféra plesu skvělá, hudba perfektní, foto koutek vítaná novinka, velká tombola opravdu velká 🙂 a nad polonézou našich deváťáků zaslzelo nejedno oko, i to mé.

Chtěla bych touto cestou ještě jednou poděkovat všem, kteří pomáhali s přípravou plesu a také vám všem, kteří jste přišli a ples si s námi užili.

Petra Pítra

Více fotografií z plesu od Foto Jursa si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Video s polonézou si můžete prohlédnou ZDE.