Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Poradní fórum na Magistrátu města Brna

Poradní fórum na Magistrátu města Brna

Vložil(a): Leona Patloková

V rámci tradičního Poradního fóra ředitele školy jsme se 14. 11. vypravili netradičně na Magistrát města Brna, kde jsme rokovali v oficiálnějších prostorách. Mimo probírání podnětů ze života školy, jsme měli tentokráte vzácného hosta Ondru Kadlece, který nám ukázal možnosti, jak lépe komunikovat, zamýšleli jsme se nad významem Poradního fóra, jak ho zlepšit a zefektivnit, jak co nejlépe a nejvíce ovlivnit život školy, ale i život v našem okolí. Podle reakcí dětí bylo dnešní fórum velmi podnětné a už se těšíme na další, kde začneme pracovat na novém projektu pro naši školu! 🙂