Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Předvánoční dílničky na Dvorecké

Předvánoční dílničky na Dvorecké

Vložil(a): Radek Vecheta

V pondělí 4. prosince se ve školní budově na Dvorecké v odpoledních hodinách uskutečnily předvánoční dílničky, kde si žáčci prvních až čtvrtých tříd společně s rodiči mohli udělat svůj adventní věnec, svícen, či jiné dekorace patřící k adventnímu času. Bylo to opravdu krásné a zajímavé odpoledne, na kterém jsme se my učitelé, žáčci a rodiče mohli na chvíli zastavit v předvánočním spěchu, usednout k jednomu stolu, spolu tvořit a užít si nezávazné povídání.  Dílničkami prošlo asi 40 rodičů, pro které bylo přichystané malé občerstvení v podobě kávy, čaje a sladkého pokušení, což ocenily především děti. Všichni odcházeli spokojení a věřím, že si pohodu z dílniček přenesli i do svých domovů.

                                    Jana Dumová, Alena Grünwaldová