Hlavní stránka » Rodič » Informace » Přihlášky do školní družiny na školní rok 2018/19

Přihlášky do školní družiny na školní rok 2018/19

Vložil(a): Jiří Pivrnec

Od 13. 6. 2018 se přijímají Zápisní lístky – přihlášky do školní družiny na školní rok 2018/19. Kapacita na budově Dvorecká je 90 míst, na budově Požární 80. Zápisní lístek si můžete stáhnout na stránkách školy nebo vyzvednout na recepci školy. Rodiče budoucích prvňáčků dostanou přihlášky na informativní schůzce 12. 6. 2018.  Na školním webu najdete Pravidla pro přijímání dětí do ŠD a Vnitřní řád ŠD. Ten si, prosím, prostudujte, protože v přihlášce při odevzdání podepisujete, že jste byli s tímto řádem seznámeni. K nahlédnutí je také u vychovatelek ŠD. V Zápisním lístku vyplňte všechna žlutá políčka. Odevzdávat můžete na Dvorecké a Požární vychovatelkám ŠD, v kanceláři školy na Měšťanské nebo doporučeným dopisem na vedení školy.

Případné dotazy ráda zodpovím. Renata Vlčková, vedoucí vychovatelka ŠD, tel. 533 433 326.