Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Prosinec u nás na Dvorecké

Prosinec u nás na Dvorecké

Vložil(a): Leona Patloková

Jelikož je prosinec poslední měsíc v roce a všechny děti se těší na Vánoce, snažily jsme se s kolegyněmi zpříjemnit žáčkům 1. A až 4. A čekání různými akcemi. 5. 12. do školy přišel Mikuláš a zjišťoval, jak jsou děti šikovné a snaživé. 8. 12. jsme měli předvánoční klavírní koncert, na kterém Filip Synek představil hudební žánry proměňující se v různých historických etapách. Zejména bylo zajímavé, jak se měnily a vyvíjely koledy. Žáci nejen poslouchali, ale také si zazpívali, čímž se vytvořila krásná předvánoční atmosféra.
13. 12. žáci 2. a 4. tříd pod vedením pí. učitelky Grünwaldové připravili vánoční pásmo koled a úryvky z pohádek. Všem se představení líbilo tak, že vystupujícím žákům poděkovali bouřlivým potleskem. Mezi nejsilnější zážitky předvánočního týdne bezpochyby patřil vánoční koncert, který se uskutečnil 21. 12. v tuřanském kostele. Ve vánoční atmosféře se neslo i vyučování, znalosti učiva a dovednosti z výuky jsme prověřovali pomocí projektového vyučování. S prožitkem jsme ukončili rok 2017 a přejeme si, aby ten nový byl stejně zajímavý a zábavný.
Pedagogové z Dvorecké

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA