Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » U nás na Dvorecké se pořád něco děje i ve druhém pololetí

U nás na Dvorecké se pořád něco děje i ve druhém pololetí

Vložil(a): Petra Pítra

Žáčky prvního stupně na ZŠ Dvorecká zapojujeme do různých aktivit, aby byla pro ně výuka zajímavější. Začátek února jsme zaměřili na pohyb, využili jsme prostory zábavného centra Bruno, kde si žáčci mohli vyzkoušet lezení, skákání, prolézání a další sportovní aktivity, při kterých si všichni užili pohybu dostatek. Jelikož bylo v Tuřanech i období masopustu, ve výuce jsme si o těchto tradicích četli a abychom si znalosti z výuky upevnili, zapojili jsme se všichni 12. února do masopustního veselí a zatancovali si s ostatními maskami v průvodu. Nejen sportovní, ale i kulturní aktivity se žáčkům líbily.

pedagogové z Dvorecké

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA