Hlavní stránka » Družina » Akce » Zájezd do Anglie – podzim 2019 – závazné přihlášky

Zájezd do Anglie – podzim 2019 – závazné přihlášky

Vložil(a): Radek Vecheta

Vážení rodiče,

v pondělí 8. dubna 2019 všichni zájemci, kteří odevzdali předběžnou přihlášku na zájezd do Anglie, obdrží ZÁVAZNOU PŘIHLÁŠKU. Pokud budou někteří žáci chybět, mohou si rodiče vyzvednout přihlášku v pondělí na hovorových hodinách. Poněvadž je zjištěn větší předběžný zájem žáků, budeme nuceni akceptovat závaznou přihlášku jen od prvních 49 přihlášených. Ostatní žáci budou prozatím bráni jako náhradníci. Jako náhradníci budou také automaticky bráni všichni zájemci letošních pátých ročníků. Děkujeme za pochopení.
Poté, co se žáci závazně přihlásí, dostanou informace ke způsobu platby, která se bude přímo posílat na účet realitní kanceláře.
Splátkový kalendář bude nastaven takto:
1. záloha ve výši 3000 Kč do 30. 4. 2019
2. záloha ve výši 3000 Kč do 15. 6. 2019
3. záloha ve výši 2590 Kč do 10. 10. 2019

Schůzku s rodiči a zástupcem realitní kanceláře s prezentací zájezdu a na zodpovězení dotazů budeme pořádat na podzim 2019.

Hana Marková, vedoucí akce