Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Aktuální info z Měšťanky

Aktuální info z Měšťanky

Vložil(a): Jiří Pivrnec

Vážení rodiče.

V dnešní den jsme měli obdržet informace o tom, jak bude od pondělí 23. 11. nadále probíhat výuka na základních školách. Bohužel žádné oficiální stanovisko opět nemáme! Chtěl bych vás ale informovat, že máme vše připravené a ve chvíli, kdy budeme s jistotou vědět, co nás od pondělí čeká, pošleme vám konkrétní informace. Sledujte prosím bakaláře, webové stránky a FB naší školy, kde se vše včas dozvíte. Děkuji za pochopení.

Současně bych chtěl avizovat, že v pondělí 30. 11. v 16:00 (1. stupeň) a v 17:00 (2. stupeň), se uskuteční ON-LINE třídní schůzky, jako náhrada za zrušené hovorové hodiny, které měly být dle původního harmonogramu minulé pondělí. Třídní schůzky proběhnou přes Teams účty vašich dětí (vyzkoušíte si vlastně tak trošku distanční on-line hodinu na vlastní kůži 🙂 ).

Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se prosím obrátit buď na své třídní vyučující, nebo na vedení školy. Rádi pomůžeme.

Děkuji moc za vaši trpělivost, pochopení a přístup v této zvláštní době. 🙂

Mějte se moc hezky a přeji pevné zdraví.

S pozdravem

Mgr. Petr Opletal

Ředitel ZŠ Brno, Měšťanská 21, p. o.
reditel@zsmestanska.cz
tel. 533 433 315
mob. 725484405