Informace ke stravování

Vložil(a): Jiří Pivrnec

ÚŘEDNÍ HODINY V KANCELÁŘI ŠKOLNÍ KUCHYNĚ

červenec: 1. – 23. 7. 2021 v době 9,00 – 12,00 hod.
srpen: středa 25. 8. a pátek 27. 8. 2021 v době 9,00 – 12,00 hod.
          pondělí, úterý 30. – 31. 8. 2021 v době 8,00 – 12,00 hod.
V jiný čas po předchozí telefonické, nebo e-mailové domluvě.

VRACENÍ PŘEPLATKŮ

žákům – 14. – 16. 7. 2021
dětem MŠ 21. -23. 7. 2021
   Končícím strávníků se vrací přeplatek v plné výši (např. 9. tř.). Ostatním strávníků se vrací přeplatky vyšší Kč 200,-.
zaměstnanci ZŠ – v měsíci září/říjnu na vlastní žádost
ostatní, cizí strávníci – přeplatek je započítán do dalšího období (složenka na měsíc září). V případě, že strávník se již nechce stravovat v dalším období, je povinen tuto změnu nahlásit v kanceláři ŠK a dohodnout způsob ukončení stravování.

——————-

NÁVOD NA KONTROLU OBJEDNÁVKY STRAVY A VÝŠE FINANČNÍHO KONTA:

1. přihlaste se do aplikace ESTRAVNÉ
  2. po přihlášení se Vám zobrazí denní objednávky stravy. V kalendáři zadejte daný měsíc (např. leden).
  3. modře označené dny v kalendáři – strava je přihlášena, žluté dny – strava není přihlášena.
  4. „kredit“ a „spotřeba“ v levém horním rohu se vztahuje na aktuální měsíc. Tzn. pokud jste přihlášeni na ESTRAVNÉm a je např. prosinec, zobrazuje se spotřeba za prosinec. Pokud už je leden, je zobrazení za měsíc leden.
  5.  další kontrolu je možné udělat v sekci „OBJEDNÁVKY“, logo nákupní košík. Zadejte objednávky např. od 4.1 do 31. 1. 2021, klikněte na „filtrovat objednávky“. Pouze ty dny, které jsou vypsané, na ty je strava  přihlášena.

V případě nejasností se neváhejte na nás obrátit.

Děkujeme za spolupráci.

Za kolektiv