Informace ke stravování

Vložil(a): Jiří Pivrnec

Všechny pravidelně se stravující děti jsou automaticky přihlášeny podle rozpisu prezenční a distanční výuky.

Děti, které nemají dostatečný kredit (finanční prostředky) jsou přihlášeny POUZE na první týden. Rodiče jsou povinni si tuto skutečnost zjistit sami (na ESTRAVNÉm, e-mailem nebo telefonicky) a  částku stravného uhradit.

V případě nejasností a jiných dotazů se neváhejte na nás obrátit.
Za kolektiv Šárka Fiedlerová, vedoucí ŠK
——————-

Stále je možné odebírat dotovanou stravu během distanční výuky (pouze do jídlonosiče), prosíme o objednávku stravy e-mailem nebo telefonicky. stravne@zsmestanska.cz , tel.: 533 433 323.

——————-

NÁVOD NA KONTROLU OBJEDNÁVKY STRAVY A VÝŠE FINANČNÍHO KONTA:

1. přihlaste se do aplikace ESTRAVNÉ
  2. po přihlášení se Vám zobrazí denní objednávky stravy. V kalendáři zadejte leden.
  3. modře označené dny v kalendáři – strava je přihlášena, žluté dny – strava není přihlášena.
  4. „kredit“ a „spotřeba“ v levém horním rohu se vztahuje na aktuální měsíc. Tzn. pokud jste přihlášeni na ESTRAVNÉm a je prosinec, zobrazuje se spotřeba za prosinec. Pokud už je leden, je zobrazení za měsíc leden.
  5.  další kontrolu je možné udělat v sekci „OBJEDNÁVKY“, logo nákupní košík. Zadejte objednávky od 4.1 do 31. 1. 2021, klikněte na „filtrovat objednávky“. Pouze ty dny, které jsou vypsané, na ty je strava  přihlášena.

V případě nejasností se neváhejte na nás obrátit.

Moc se na vás, naše strávníky, těšíme.

Děkujeme za spolupráci.

Za kolektiv