Hlavní stránka » Novinky » Hovorové hodiny

Hovorové hodiny

Vážení rodiče,

dle harmonogramu školního roku jsou „hovorovky“ plánovány na 19. a 20. 4. 2021. Tento termín dodržíme. Z důvodu současné situace ale bude jejich organizace jiná, než bývá obvyklé:

• Je samozřejmé, že proběhnou on-line přes aplikaci Teams, využijte prosím účtů vašich dětí.
  • Hlavním důvodem „hovorovek“ je prospěch na ¾ letí – hodnocení máte již nyní v Bakalářích.
  • Rodič, který potřebuje konzultaci s konkrétním vyučujícím, si domlouvá schůzku s konkrétním vyučujícím individuálně.
  • Vyučující, který potřebuje promluvit s konkrétním rodičem, sám vyzve rodiče a domluví si s ním schůzku.
  • Schůzky v rámci „hovorovek“ je možné plánovat od pondělí do čtvrtka (19. – 22. 4.). Vždy po vzájemné individuální domluvě rodič/ vyučující nebo obráceně.
  • Je možnost uspořádat i společnou třídních schůzku celé třídy – to ponechávám na domluvě třídních vyučujících s vámi rodiči.

Mgr. Petr Opletal