Hlavní stránka » Novinky » Informace k domácímu vzdělávání

Informace k domácímu vzdělávání

Vložil(a): Jiří Pivrnec

Dobrý den vážení rodiče,

na základě prvních zkušeností s domácí výukou a komunikace s některými z vás rekapitulujeme zadávání a povinnost plnit školou zadané úkoly:

– žáci 2. stupně na https://www.zsmestanska.cz/kategorie/mame_umet/ si najděte soubor dané třídy, kde je učivo.

– žáci 1. stupně dostávají informace přes Bakaláře – komens, nebo mailem.

– sledujte prosím všichni pravidelně poštu v Bakalářích – Komens, kam jsou některými vyučujícími zasílány pracovní listy (přílohu lze otevřít z počítače, ne z mobilního telefonu).

– pokud si někdo nechal ve škole učebnice, pracovní sešity nebo jiné sešity, máte Vy nebo Vaše děti možnost si pro ně přijít do školy každý den v době od  9-12 hodin.

– vypracované pracovní listy můžete posílat buď oskenované zpět mailem, nebo můžete odevzdávat na recepci školy (pouze na budovu Měšťanská) každý den od 9 – 12 hodin.

Upozorňujeme, že žáci jsou povinni mít splněné úkoly vyvěšené na stránkách školy (Žák – Mám umět – viz odkaz výše) a pracovní listy zaslané elektronicky.

Zároveň velmi prosíme o pomoc a vzájemnou spolupráci. V tomto období více než kdy jindy potřebujeme my, ale hlavně Vaše děti co největší podporu. Uvědomujeme si, že největší díl odpovědnosti je v těchto chvílích na Vás rodičích a velmi si vážíme Vaší pomoci a trpělivosti. Věříme, že toto nelehké období společně zvládneme. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte obrátit.

Děkujeme.

Kolektiv pedagogických zaměstnanců Měšťanky 🙂

Mgr. Petr Opletal

Ředitel ZŠ Brno, Měšťanská 21, p. o.

reditel@zsmestanska.cz

tel. 533 433 315