Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Informace k nástupu dětí 1.a 2. tříd do školy od 18. 11.

Informace k nástupu dětí 1.a 2. tříd do školy od 18. 11.

Vložil(a): Leona Patloková

Z ákladní škola Brno, Měšťanská 21, příspěvková organizace

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU Brno

Brno, Měšťanská 21, okres Brno-město, PSČ 620 00

Telefon: 533 433 313 – 14, mail: reditel@zsmestanska.cz, IČO: 70944776, web: www.zsmestanska.cz

Vážení rodiče, milí prvňáčci a druháčci 🙂

S velkou radostí vám oznamuji, že ve středu 18. 11. 2020 se všichni moc těšíme na váš příchod do školy. Budovy a třídy máte krásně vyzdobeny a čekají na vás natěšené paní učitelky, asistentky a vychovatelky. Věřím, že se do školy těšíte minimálně stejně tolik, jako my na vás!!! 

 Výuka bude probíhat podle rozvrhu, jak jste zvyklí, vyjma tělesné a hudební výchovy. V těchto hodinách budete dělat jiné činnosti ve třídě. Pokud to ale počasí dovolí, budete v rámci TV chodit ven na procházky, ať jste také trošku na čerstvém vzduchu.  

Povinností je nošení roušek ve všech prostorách školy, i ve třídě při výuce. Vzhledem k délce vyučování a případné odpolední družiny bych vás chtěl poprosit, abyste měli minimálně dvě roušky každý den. My budeme mít určitý počet jednorázových roušek připraven, ale zásoby nejsou bezedné… 

Nemusíte se ničeho bát, máme dostatek dezinfekce a zajistíme, abyste se nemíchali.  

Samozřejmostí je zajištění stravování! Všichni, kdo chodí na obědy, mají stravu od středy přihlášenou – pokud tedy někdo nechce obědvat, je nutné si oběd odhlásit! 

 Fungovat bude i družina, ta ale z organizačních důvodů v trošku upraveném režimu: 

– ranní družina od 7:00,  

– odpolední do 15:30. Třídy a děti se samozřejmě míchat nebudou. 

 

Kdybyste měli jakékoli dotazy, ptejte se…teď už jen 3x hurá a ve středu na viděnou J J J!!!  

 

Děkuji za spolupráci. 

 

S pozdravem 

 

Mgr. Petr Opletal 

Ředitel školy 

 

Výuka 1. a 2. tříd od 18. 11.