Hlavní stránka » Novinky - zvýrazněné » INFORMACE K ZÁVĚRU ŠKOLNÍHO ROKU – PŘEDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ

INFORMACE K ZÁVĚRU ŠKOLNÍHO ROKU – PŘEDÁVÁNÍ VYSVĚDČENÍ

Vážení rodiče.

Na základě úpravy mimořádného opatření ministerstva zdravotnictví týkající se průběhu závěru školního roku ze dne 15. 6. 2020, bych Vám rád oznámil, že předání vysvědčení proběhne tímto způsobem:

8:00 – 8:45 – žáci prvního stupně

– společně po svých třídách (před budovou Měšťanská si děti vyzvednou jejich třídní učitelé)

– nebude již poskytována ani družina, ani strava!

9:00 – 9:45 – žáci druhého stupně od 6. do 8. ročníku

– strava nebude poskytována

10:00 – předání vysvědčení a slavnostní rozloučení s žáky 9 ročníků na školním hřišti

Bohužel stále platí nutnost vyplnit při příchodu do školy ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ. Ty děti, které již do školy chodí v rámci školních skupin (1. – 5. třída) a konzultačních skupin (2. stupeň) čestné prohlášení vyplňovat NEMUSÍ!

Velmi Vás tedy prosím, abyste dětem čestné prohlášení vyplnili, podepsali a dali dětem s sebou (ale stačí předem poslat podepsané oskenované třídnímu učiteli). Formuláře si můžete případně vyzvednout u hlavního vstupu na budově Měšťanská a vyplnit na místě. Žáci druhého stupně, kteří budou již v úterý 23. 6. odevzdávat učebnice, ať mají prosím čestné prohlášení poslané nebo s sebou již tento den.

Děkuji a přeji Vašim dětem, Vám, i nám hezký a klidný závěr školního roku J

S pozdravem

Mgr. Petr Opletal

Ředitel ZŠ Brno, Měšťanská 21, p. o.

reditel@zsmestanska.cz

tel. 533 433 315