Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Jak si naši žáci užili Tropical Island?

Jak si naši žáci užili Tropical Island?

Vložil(a): Petra Pítra

„Dnes jsme byli v Tropical  Island. Viděli jsme tu např. plameňáky, želvy, papoušky a spoustu dalších zvířat. Užili jsme si rychlou jízdu na divoké řece a různé vodní skluzavky. Je to tam tak velké, že jsme dokonce hledali kamarádku dvě hodiny u vody, a divokou řeku jsme objevili až půl hodiny před odjezdem. Tropical Island můžeme za 8. B jenom doporučit.“

„Aquapark nás mile překvapil, byl velký jako osm fotbalových hřišť a na výšku by se do něho vlezla 2 x socha Svobody z New Yorku. Dokonce zde byla i možnost proletět se v horkovzdušném balóně nebo sjet divokou řeku. Za celou 9. B vřele doporučujeme.“

„Dne 24.4.2019 jsme navštívili Tropical Islands. Je to největší krytý aquapark v Evropě. Spíš než aquapark to připomíná tropické středisko s nejrůznějšími druhy rostlin( např. palmy) a živočichů (např. plameňáci, pávi, Koi kapři). Tedy i ten kdo se právě nechce koupat, si návštěvu opravdu užívá. Za žáky 8. A byla nejlepší divoká řeka ve venkovní části.“

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.