Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » MAJÁK – „Slovaňák na Měšťance“

MAJÁK – „Slovaňák na Měšťance“

Vložil(a): Leona Patloková

Díky tomu, že je naše škola zapojena do evropského projektu Maják – síť kolegiální podpory, jsme v pátek 12. 4. 2019 hostili žáky sedmého ročníků ze ZŠ Slovanské náměstí Brno. V rámci toho jsme připravili přírodovědné projekty motivující žáky pro zkoumání přírody kolem nás. Žáci mohli vyzkoušet Pasco sadu pro objevování zákonitostí přírodních jevů, vytiskli si na 3D tiskárně zajímavé produkty a v neposlední řadě si mohli sestavit vlastního Lego robotka. Celé dopoledne probíhalo v přátelském a objevitelském duchu. Děkujeme Slovanskému náměstí za návštěvu, těšíme se na další setkání a doufáme, že si každý jeden žák s sebou něco odnesl J

                                                                                         napsala Petra Dvořáčková, Leona Patloková