Hlavní stránka » Družina » Akce » Maškarní rej

Maškarní rej

Vložil(a): Barbora Vaverková

Poslední středeční odpoledne na Požární se neslo v duchu maškarního reje. Děti se nemohly dočkat až se převléknou do svých nádherných převleků a ukáží se v celé kráse ostatním. Objevily se zde krásné princezny i princové, Beruška, Pipi dlouhá punčocha, pirát, Spidermani, kovbojové, víly a čarodějky, mumie či kosmonaut, kuchař nebo krásná zlatá olympijská snowboardistka Eva Samková s knírkem a další pohádkové postavičky. Celé odpoledne proběhlo v duchu tančení, zábavy a následného vyhodnocení originální masky. Všechny masky byly nádherné a jedinečné – bylo velmi těžké vybrat ty nejlepší, proto všechny děti dostaly sladkou odměnu a malý pamětní list. Děkujeme všem rodičům za pomoc při výběru a výrobě masek.

Za ŠD3,4: Kateřina Lešová