Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » MATEMATICKÝ KLOKAN 2022

MATEMATICKÝ KLOKAN 2022

Vložil(a): Leona Patloková

Ve dnech 17. a 18. 3. se žáci od 2. až do 9. tříd zúčastnili soutěže Matematický KLOKAN. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích, a to CVRČEK pro žáky 2. a 3. tříd (celkem účast 69 žáků), KLOKÁNEK pro 4. a 5. třídy (celkem účast 57 žáků), BENJAMÍN pro 6. a 7. třídy (celkem účast 56 žáků) a KADET pro 8. a 9. třídy (celkem účast 57 žáků). 
 
Nejúspěšnějšími cvrčky se stali Lukáš Gagamov (3.A), Lukáš Fišer (3.B) a Jakub Pazdera (3.B). Nejlepší klokánci jsou František Růžička (4.B), Lucie Migliarini (5.B), Lukáš Lukavec (4.A) a Adam Mariánek (4.A). Nejlepší benjamíni jsou Jan Pavlus (7.B), Natálie Bartlová (6.B) a Albert Kalina (7.C). A nakonec mezi nejlepší kadety patří Natálie Jochmanová (9.A), Štěpán Skýba (9.B), Vojtěch Hrtoň (9.B) a Pavel Mlčoch (9.A).Žáky těsně pod stupni vítězů můžete najít v přiložené tabulce.Všem úspěšným gratulujeme a zúčastněným děkujeme!Vaši učitelé matematiky