Hlavní stránka » Novinky » Měšťanka dělá radost

Měšťanka dělá radost

Adventní čas na Měšťance byl letos kvůli všem omezením jiný. Nemohli jsme si společně zatvořit ve vánočních dílnách ani se potkat u rozsvícení vánočního stromečku nebo na vánočním jarmarku. O předvánoční atmosféru jsme se ale ošidit nenechali. Rozhodli jsme se, že společnými silami uděláme radost druhým.

Žáci prvního stupně se svými učitelkami vytvořili krásná přáníčka, která udělala radost babičkám a dědečkům v domově pro seniory v Tuřanech.

Žáci z pátých tříd vyrobili originální vánoční ozdoby a nazdobili tuřanský stromeček v parku.

A na druhém stupni se každá třída stala patronem jednoho dítěte ze znevýhodněné rodiny, pro nějž nashromáždila „krabici dárků“. Dárků se sešlo opravdu hodně a věříme, že udělají velikou radost.

Všem, kteří pomohli udělat radost, patří mé velké díky!

Užijte si pohodové vánoční svátky a v novém roce ve zdraví na viděnou.

S pozdravem Petra Pítra

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.