Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Mladý chemik

Mladý chemik

Vložil(a): Petra Pítra

 I v letošním školním roce se naše škola zapojila do celorepublikové soutěže „Hledáme mladého chemika“. Školního kola se zúčastnilo rekordních 2000 žáků z celé České republiky. Z tohoto počtu do druhého kola postoupilo 217 žáků včetně tří reprezentantů z naší školy – Vojtěch Tešnar z 9. A, Adéla Kroupová a Antonín Slavík z 9. B. Všichni tři v tomto kole obsadili krásná místa – 51., 108. a 145.

Za jejich zájem o chemii, ochotu se vzdělávat nad rámec běžné výuky a pozitivní přístup jim patří velké díky! Ještě jednou gratuluji a přeji mnoho dalších úspěchů v chemickém životě 🙂

                                                                                           Napsala Petra Dvořáčková

Více fotografií naleznete ve fotogalerii.