Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Noc s Andersenem

Noc s Andersenem

Vložil(a): Petra Pítra

V pátek 29. 3. 2019 proběhla již tradiční akce „Noc s Andersenem“. Tématem letošního ročníku bylo 70. výročí nakladatelství Albatros. Všichni zúčastnění Anderseni se letos sešli na budově Měšťanská. 

Děti byly rozděleny do smíšených skupin, ve kterých procházely jednotlivá stanoviště s různými zábavnými úkoly. Během noci děti prožily dobrodružství s Machem a Šebestovou, zjistily, kam je Kočkám vstup zakázán a seznámily se s příběhy z knihy A pak se to stalo. V jídelně si poté děti nachystaly slavnostní tabuli z dobrot připravených ochotnými rodiči a nakonec se uložily ke spánku. Některým dětem možná doznívala v uších pohádku, kterou jim přečetl náš pan ředitel…

Těšíme se na příští ročník 🙂