Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky - zvýrazněné » Ohlédnutí za akcí Škola začíná

Ohlédnutí za akcí Škola začíná

Vložil(a): Petra Pítra

Když už jsme se nemohli rozloučit s minulým školním rokem, tak jsme se rozhodli přivítat ten nový… A přivítání to bylo vskutku povedené! Setkání dětí, jejich rodičů, prarodičů, přátel školy a v neposlední řadě pedagogů, se neslo ve velmi příjemném a srdečném duchu. Děti si užily spousty her, které jim jejich učitelé připravili. Ruku k dílu přiložili také naši žáci, kteří pod vedením paní učitelky Petry Pítry vedli pro děti výtvarné dílničky. Hry se střídaly s vystoupeními dětí z naší školy. Předkrmem v tomto smyslu bylo skvělé vystoupení školního sboru Měšťáček pod vedením úžasné paní učitelky Pavly Šálkové. Hlavní chod pak servírovala svým koncertem kapela Rockoví psi, která je tvořena žáky naší školy Antonínem Panáčkem (2.A – basa), Filipem Hruškou (5.A – bicí), Julianou Skýbovou (5.A – klávesy, zpěv) a Štěpánem Skýbou (8.B – elektrická kytara, zpěv). Před tímto koncertem proběhlo také slavnostní předání dárkového šeku od společnosti Lidl Česká republika. Vybralo se neskutečných 91 350,- KČ, které využijeme na modernizaci PC techniky na budovách Dvorecká a Požární.

Úžasnou atmosféru slavnostního odpoledne podtrhuje výkon našich osvědčených moderátorů z řad učitelského sboru Pavly Šálkové a Filipa Danielky, kterým patří obrovský dík. Stejně velký dík a možná ještě o kousek větší patří paní učitelce Peti Greplové za organizaci celé akce. Děkujeme ale všem, kdo jakkoli k úspěchu tak povedené akce přispěli, ať už nápadem, přiloženou rukou k dílu, nebo pouhou aktivní účastí.

Děkujeme a těšíme se na další příjemná setkání v kruhu všech přátel naší skvělé školy.

Petr Opletal

Více fotografií z akce naleznete ve fotogalerii.

Na video z akce se můžete podívat ZDE.