Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Organizace výuky od 14. 10. 

Organizace výuky od 14. 10. 

Vložil(a): Jiří Pivrnec

Vážení rodiče.
Na základě dalších změn ve vládou vydaných nařízeních se od zítřejšího dne kompletně uzavírají základní školy. Celá škola tedy přechází na distanční výuku. Kompletní informace naleznete v odkazu a v emailu na Bakalářích.

Vážení rodiče, všichni ve škole si uvědomujeme, jak náhle a silně vás tyto změny znovu zasáhnou! Ujišťuji vás, že uděláme vše, co je v našich silách, abychom zmírnily dopady, které další uzavření škol napáchá! Budeme se snažit o co nejvyšší míru empatie v této nelehké situaci. Neváhejte psát, neváhejte volat, neváhejte se ptát, jsme tu od toho a jsme tu pro vás. Na tuto situaci jsme se připravovali a věřím, že společnými silami ji zvládneme! 

 

Milí rodiče, dovolte mi, abych vám popřál mnoho sil a co nejvíce klidu v péči o vaše rodiny a vaše děti.  

 

A protože smích snad ještě zakázán není, tak si dovolím malý vtípek na závěr … Pevně věřím, že se to nestane, ale kdyby přece jen, tak šťastné a veselé 😊😊😊 …  https://www.youtube.com/watch?v=y-2Gd9sS1Ao 

 

Děkuji za spolupráci. 

 

S pozdravem 

 

Mgr. Petr Opletal 

Ředitel školy