Hlavní stránka » Družina » Akce » Perníčková odpoledne

Perníčková odpoledne

Vložil(a): Barbora Vaverková

V předvánočním čase jsme si, jako každým rokem na Požární, provoněli družinky nezapomenutelnou vůní perníčků a připomněli si, že ten kouzelný čas Vánoc se pomaloučku blíží a ťuká na „dveře“.

Některé maminky a babičky nám pomohly vyválet těsta, ze kterých si děti vykrajovaly perníčky. Další maminky upekly několik plechů perníčků, které si v družinkách děti nazdobily dle své vlastní fantazie. Předvánoční čas je nejen dobou smyslů – vůní, chutí, příjemných tónů koled, ale i třpytivých a usměvavých světýlek v dětských očích. To je to, co nás, dospělé, dělá šťastnými.

Touto cestou bychom rádi poděkovali všem maminkám, babičkám a tetám za jejich čas, za ochotu pomoci či za zapůjčení válů a válečků. Děkujeme. Děti a vychovatelky z Požární. 🙂

Fotografie zde

Zapsala: Kateřina Lešová