Hlavní stránka » Novinky » Planeta Země 3000 – Kolumbie

Planeta Země 3000 – Kolumbie

Dne 21.11.2019 se všichni žáci sedmých ročníků vydali do Kina Scala, kde jsme navštívili populárně naučný vzdělávací projekt Planeta Země 3000 – Kolumbie ráj slasti a neřesti.

K vidění byla celá řada videosekvencí, poutavých fotografií, pestrých animací, map a didaktických nákresů za doprovodu autentických zvuků a naživo komentovaného výkladu učitelky a reportéra.

Kolumbie je země plná dobrodružství, přírodních krás a úžasných lidí. Andy, nespoutaná džungle, kolumbijská káva, duhová řeka, kovbojové, hadí ostrov, život kmene Nukak Makú nebo třeba podvodní život v hlavní roli se žralokem kladivounem a mnoho dalšího.

Již nyní je připravován nový vzdělávací program “Magický Senegal“, na který se s žáky určitě zase vypravíme!