Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky - zvýrazněné » Podzimní prázdniny na Měšťance

Podzimní prázdniny na Měšťance

Vložil(a): Jiří Pivrnec

Vážení rodiče.

Blíží se nám konec dalšího týdne na distanční výuce. On-line hodiny mají za sebou již všechny děti, i ty z prvního stupně. I všichni učitelé, včetně mě. A můžu vám říci, žádná sranda to teda není. 😊😊😊

Pozitivní je, že Opletal je na škole jen jeden a ostatním to jde jistě mnohem, mnohem lépe. 😉

Dalším pozitivem je, že stále nemusíme řešit téměř žádné komplikace s výukou, co se týče vybavení, či připojení.

Znovu si tedy dovolím poděkovat vám všem, kteří tak velkou měrou přispíváte k tomu, aby vzdělávání našich dětí utrpělo co možná nejmenší újmu! Není to lehký úkol. Děkuji, milí žáci, rodiče a učitelé. 😊

V příštím týdnu nás čekají dva volné dny (26. a 27. 10.) nařízené ministrem školství Plagou a pak klasické prázdniny a státní svátek (28. – 30. 10.). Budeme respektovat rozhodnutí ministerstva a v příštím týdnu tak žádná výuka a ani úkoly NEBUDOU! Vyjma úkolů zadaných v tomto týdnu – děti tak budou mít prostor si vše doplnit a dodělat.

K výuce (jakou formou to nevíme…), se vrátíme 2. 11. v pondělí. Do té doby vám přeji za všechny zaměstnance školy především pevné zdraví a trochu klidu. 😊

S pozdravem

Mgr. Petr Opletal