Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Pozdrav ze školy

Pozdrav ze školy

Vložil(a): Petra Pítra

Vážení rodiče, milí žáci, drazí kolegové.
Máme za sebou první týden na distanční výuce. Je mi velkým potěšením, že jsme ji zatím zvládli na jedničku. Alespoň podle zpráv, co se mi dostává … a protože se mi žádných zpráv nedostává, tak to zkrátka musí fungovat. 😉
Moc mě těší, jakým způsobem jste zareagovali vy rodiče. Způsob vzájemné komunikace, rychlost, s jakou jste zvládli zareagovat a připravit své děti na distanční výuku i řešení případných problémů nám všem ve škole dodává mnoho sil a energie do další práce.
S nadšením se doslýchám od kolegů, jak skvěle se děti připojují k on-line hodinám, v jakém počtu a jak výborně spolupracují!
S hrdostí sleduji své kolegy, jak rychle se naučili orientovat v on-line prostoru, přestože na to dříve někteří nebyli vůbec zvyklí. S radostí vnímám ostatní kolegy, jak bez jakýchkoli připomínek a výmluv na úkor svého pracovního a mnohdy i na úkor svého volného času nabídli zcela nezištnou pomoc a podporu.
Sledovat všechno toto počínání v této zvláštní době mě naplňuje nadějí a je myslím tím nejlepším lékem pro nás všechny. Vážím si, že toho mohu být součástí. Děkuji a přeji nám všem, ať to vydrží. A hlavně ať se co nejdříve uvidíme. 😊
Hezký víkend.
Petr Opletal