Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Poznávací zájezd Anglie

Poznávací zájezd Anglie

Vložil(a): Leona Patloková

Ve dnech 19. – 24. 9. se vybraní žáci 8. a 9. ročníků zúčastnili poznávacího zájezdu po Anglii.Po náročné cestě autobusem jsme v úterý 20. 9. strávili krásný den v Brightonu. Navštívili jsme zde akvárium, Royal Pavilion, prošli jsme si pobřeží a město, ve večerních hodinách jsme se ubytovali u tamnějších rodin. Ve středu 21. 9. jsme vyrazili na procházku po úžasných bílých útesech známých pod jménem Seven Sisters. Poté jsme se přiblížili k městečku Hastings a prozkoumali pašerácké jeskyně Smugglers Cave.Ve čtvrtek 22. 9. jsme vyrazili na Isle of Wight, kde jsme navštívili Osbourne House – letní sídlo královny Viktorie. V pátek 23. 9. ráno počasí nevypadalo příliš příznivě, nakonec se ale na naši celodenní návštěvu hlavního města vyčasilo. Den jsme zahájili plavbou po řece Temži, prošli si Tower of London, pokračovali na Tower Bridge, poté jízda klasickým doubledecker autobusem k Buckinghamskému paláci. Následovala procházka k Big Ben, London Eye a vrcholem byla jízda metrem.Všechno jsme zvládli na jedničku. Každý den jsme navštívili velice zajímavá místa. Počasí nám opravdu přálo ☀️ 🌊 🇬🇧Snad brzy na viděnou 😊Děkujeme CK Školní zájezdy.Vaše Měšťanka

Více fotografií zde Fotogalerie Anglie

Video zde