Hlavní stránka » Rodič » Žádosti » Přestup žáka do naší školy

Přestup žáka do naší školy

Vložil(a): Radek Vecheta

Zde najdete informace jak postupovat, pokud máte zájem o přestup žáka do naší školy:

Jedná se o přestup do běžné třídy (nesportovní):

1. Doporučujeme osobní návštěvu školy a jednání s ředitelkou školy.

2. Doručte ředitelce naší školy vyplněnou Žádost o přestup, která je ke stažení v Důležitých dokumentech – Formuláře pro rodiče na našich stránkách, nebo zde

3. Pokud ředitelka školy vyhoví Vaší žádosti, vyhotoví Rozhodnutí o přestupu, které si ve škole vyzvednete oproti Vašemu podpisu.

Jedná se o přestup do sportovní třídy:

1. Doporučujeme osobní návštěvu školy a jednání s ředitelkou školy.

2. Pro rozhodnutí o zařazení do sportovní třídy je třeba posoudit sportovní výkonnost žáka, které provádí trenéři našich žáků.

3. Pokud trenéři přijetí žáka doporučí, doručte ředitelce naší školy vyplněnou Žádost o přestup žáka do sportovní třídy, která je ke stažení v Důležitých dokumentech – Formuláře pro rodiče na našich stránkách, nebo zde

4. Pokud ředitelka školy vyhoví Vaší žádosti, vyhotoví Rozhodnutí o přestupu, které si ve škole vyzvednete oproti Vašemu podpisu.