Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Rodič » Informace » Přihlášky do školní družiny na příští školní rok

Přihlášky do školní družiny na příští školní rok

Vložil(a): Petra Pítra

Od 1. 6. 2021 se přijímají Zápisní lístky – přihlášky do školní družiny na školní rok 2021/22. Kapacita na budově Dvorecká je 90 míst, na budově Požární 80. Přihlášky najdete v deníčku šd, na stránkách školy nebo na recepci na budovách Dvorecká a Požární. Rodiče budoucích prvňáčků dostanou přihlášky na informativní schůzce v červnu. Na školním webu najdete Pravidla pro přijímání dětí do ŠD a Vnitřní řád ŠD. Ten si, prosím, prostudujte, protože v přihlášce při odevzdání podepisujete, že jste byli s tímto řádem seznámeni. V Zápisním lístku vyplňte všechna žlutá políčka. Odevzdávat můžete na Dvorecké a Požární vychovatelkám ŠD, na recepci, v kanceláři školy na Měšťanské nebo doporučeným dopisem na vedení školy.

Případné dotazy ráda zodpovím. R. Vlčková, vedoucí vychovatelka šd