Hlavní stránka » Družina » Dokumenty a informace » Přihlášky do školní družiny na příští školní rok

Přihlášky do školní družiny na příští školní rok

Vložil(a): Božena Küfhaberová

Od 1. 6. 2015 se přijímají Zápisní lístky – přihlášky do školní družiny na školní rok 2015/16.Kapacita na budově Dvorecká je 90 míst, na budově Požární 80. Zápisní lístek si můžete stáhnout na stránkách školy nebo vyzvednout  u vychovatelek ŠD. Rodiče budoucích prvňáčků dostanou přihlášky na informativní schůzce v červnu. Na školním webu najdete Pravidla pro přijímání dětí do ŠD a Vnitřní řád ŠD. Ten si, prosím, prostudujte, protože v přihlášce při odevzdání podepisujete, že jste byli s tímto řádem seznámeni. K dispozici je také u vychovatelek ŠD. V Zápisním lístku vyplňte všechna žlutá políčka. Odevzdávat můžete na Dvorecké a Požární vychovatelkám ŠD, v kanceláři školy na Měšťanské nebo doporučeným dopisem na vedení školy. Případné dotazy ráda zodpovím.

Renata Vlčková, vedoucí vychovatelka ŠD, tel. 533 433 326.