Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Přihlášky do školní družiny na školní rok 2019/2020

Přihlášky do školní družiny na školní rok 2019/2020

Vložil(a): Petra Pítra

Od 1. 6. 2019 se přijímají Zápisní lístky – přihlášky do školní družiny na školní rok 2019/20. Kapacita na budově Dvorecká je 90 míst, na budově Požární 80. Zápisní lístek najdete v deníčku šd nebo si ho můžete stáhnout na stránkách školy. Rodiče budoucích prvňáčků dostanou přihlášky na informativní schůzce. Na školním webu najdete Pravidla pro přijímání dětí do ŠD a Vnitřní řád ŠD. Ten si, prosím, prostudujte, protože v přihlášce při odevzdání podepisujete, že jste byli s tímto řádem seznámeni. K nahlédnutí je také u vychovatelek ŠD. V Zápisním lístku vyplňte všechna žlutá políčka. Odevzdávat můžete na Dvorecké a Požární vychovatelkám ŠD, v kanceláři školy na Měšťanské, na recepci školy nebo doporučeným dopisem na vedení školy.

Případné dotazy ráda zodpovím. Renata Vlčková, vedoucí vychovatelka ŠD, tel. 533 433 326.