Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Přihlášky do školní družiny na školní rok 2020/21

Přihlášky do školní družiny na školní rok 2020/21

Vložil(a): Leona Patloková

Od 1. 6. 2020 se přijímají Zápisní lístky – přihlášky do školní družiny na školní rok 2020/21. Kapacita na budově Dvorecká je 90 míst, na budově Požární 80. Přihlášky najdete na stránkách školy a na dveřích budovy Měšťanská 21. Na školním webu najdete Pravidla pro přijímání dětí do ŠD a Vnitřní řád ŠD. Ten si, prosím, prostudujte, protože v přihlášce při odevzdání podepisujete, že jste byli s tímto řádem seznámeni. V Zápisním lístku vyplňte všechna žlutá políčka. Odevzdávat přihlášku můžete oskenovanou na email: renata.vlckova@zsmestanska.cz, osobně do schránek na všech budovách školy,/ Měšťanská 21, Dvorecká 4 a Požární 1/ nebo poštou na adresu ředitelství školy.  Po zaregistrování vám bude identifikační číslo zasláno přes třídní učitele nebo dítě, pokud bude přítomné ve školní skupině. Zápis dětí do školní družiny budoucích prvních tříd proběhne na informativní schůzce v červnu. Případné dotazy ráda zodpovím na uvedeném emailu.

R. Vlčková, vedoucí vychovatelka ŠD