Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Přihlášky do školní družiny na školní rok 2022/23

Přihlášky do školní družiny na školní rok 2022/23

Vložil(a): Leona Patloková

Od 6. 6. 2022 se přijímají Zápisní lístky – přihlášky do školní družiny na školní rok 2022/23. Kapacita na budově Dvorecká je 90 míst, na budově Požární 80. Zápisní lístek najdete v deníčku ŠD nebo si ho můžete stáhnout na stránkách školy. Rodiče budoucích prvňáčků dostanou přihlášky na informativní schůzce. Na školním webu najdete Vnitřní řád ŠD, kde jsou i pravidla pro přijímání dětí do ŠD. Vše si prosím, prostudujte, protože v přihlášce při odevzdání podepisujete, že jste byli s tímto řádem seznámeni. K nahlédnutí je také u vychovatelek ŠD. V Zápisním lístku vyplňte všechna žlutá políčka. Odevzdávat můžete na Dvorecké a Požární vychovatelkám ŠD, v kanceláři školy na Měšťanské, na recepci školy nebo doporučeným dopisem na vedení školy. Případné dotazy ráda zodpovím.

Renata Vlčková, vedoucí vychovatelka ŠD, tel. 533 433 326.