Hlavní stránka » Novinky » Prodloužení vánočních prázdnin

Prodloužení vánočních prázdnin

Vložil(a): Jiří Pivrnec

Vážení rodiče.

Nařízením Vlády ČR se prodlužují vánoční prázdniny o dva dny (21. a 22. 12 2020). V tyto dny je zakázána osobní přítomnost žáků ve škole, nebude se konat ani distanční výuka.

Děti, které jsou na řadě v rámci rotační výuky jdou do školy naposledy v pátek 18. 12.

Žáci na 1. stupni se učí dle platného rozvrhu, poslední dvě hodiny proběhnou činnosti s vánoční tematikou.

Žáci na 2. stupni se učí dle platného rozvrhu pět vyučovacích hodin, pouze v poslední hodině VOZ proběhnou vánoční besídky, nebo jiné aktivity s vánoční tematikou.

Obědy a vše ostatní (družiny, odchody) se řídí dle platných rozpisů.

Pokud nenastane změna v organizaci výuky ze strany Vlády ČR a MŠMT, tak v pondělí 4. 1. 2021 nastoupí v rámci rotační výuky 6A, 7A, 8A, 8C a samozřejmě všechny ostatní třídy, kterých se rotační výuka netýká (1. stupeň, 9. ročník).

Děkuji za spolupráci.

Mgr. Petr Opletal

Ředitel ZŠ Brno, Měšťanská 21, p. o.
reditel@zsmestanska.cz
tel. 533 433 315