Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Projekt 2.A – POVOLÁNÍ RODIČŮ

Projekt 2.A – POVOLÁNÍ RODIČŮ

Vložil(a): Jiří Pivrnec

Celý školní rok probíhal ve 2.A projekt povolání rodičů, při kterém rodiče chodili do vyučování za námi a přibližovali dětem, co je náplní jejich práce. Přišli mezi nás hudebníci, laborantka z výzkumného ústavu, fotbalista, rekordman na 1000 mil překonaných na kole, pěšky i na koloběžce, archeolog, rentgenoložka, tiskař, audiovizuální technik, šéfkuchař, … Při projektu nám byla představena různorodá zaměstnání, která nejen zpestřila výuku, ale i zapojila děti do různých činností, sportování, zkoumání. Všichni jsme pozorně poslouchali a celý rok přemýšleli o tom, čím bychom chtěli být. Jako ukončení našeho projektu jsme přijali pozvání jednoho z tatínků na jeho pracoviště a jeli jsme se podívat do tiskárny. Pro všechny děti to bylo inspirativní setkávání, kde mohly svoje rodiče poznat z jiného úhlu a pochopit, co daný tatínek, maminka dělají.                                

Tímto velice děkuji všem rodičům za spolupráci a věnovaný čas.

Jana Dumová a 2.A,  Dvorecká

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA