Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Učitel » SOLE » Projekt S.O.L.E.

Projekt S.O.L.E.

Vložil(a): Božena Küfhaberová

Na třídních schůzkách 15. dubna byl rodičům 5. ročníku představen projekt S.O.L.E. pod vedením Koučink centra. Náplní projektu je výzkum alternativní výuky žáků ve skupinách s podporou počítačů a učitelem v roli kouče ve školách v ČR. Škola uvažuje o zapojení do tohoto projektu v budoucím 6. ročníku. Rádi bychom slyšeli názory rodičů, které můžete sdělit buď zprávou na adresu sole@zsmestanska.cz nebo písemně na adresu školy do 28. 4. Pro ty, kteří se třídní schůzky neúčastnili, dáváme možnost alespoń shlédnout video, ve kterém pan Sugata Mitra prezentuje tuto metodu. (http://www.ted.com/talks/sugata_mitra_the_child_driven_education.html).