Hlavní stránka » Novinky - zvýrazněné » Provoz školy od 12. 4. 2021

Provoz školy od 12. 4. 2021

Vážení rodiče.

Od pondělí 12. 4. 2021 se vrací rotačním způsobem žáci prvního stupně ZŠ k prezenční výuce. Pro naši školu to v rámci dodržení všech podmínek znamená, že budou rotovat 1 – 4 třídy na budovách. Třídy 5AB budou chodit stále prezenčně.

Rotace:

12. – 16. 4. – PREZENČNĚ – 1AB, 2AB, 5AB.

– DISTANČNĚ – 3AB, 4AB.

19. – 23. 4. – PREZENČNĚ – 3AB, 4AB, 5AB.

– DISTANČNĚ – 1AB, 2AB.

A tak dále dokud nenastanou další změny.

Důvodem, proč nastupují jako první žáci 1 a 2 tříd je, že se domníváme, že nejmenší děti a jejich rodiče to mají nejsložitější.

Žáci 5 tříd mohou chodit stále, protože dodržíme podmínku maxima 75 žáků na jedné budově.

STRAVOVÁNÍ:

Všechny pravidelně se stravující děti jsou automaticky přihlášeny podle rozpisu prezenční a distanční výuky.

Děti, které nemají dostatečný kredit (finanční prostředky) jsou přihlášeny POUZE na první týden. Rodiče jsou povinni si tuto skutečnost zjistit sami (na ESTRAVNÉm, e-mailem nebo telefonicky) a  částku stravného uhradit.

Pro celý druhý stupeň platí stále pouze distanční výuka.

Více informací k celkové organizaci, a především testování zveřejníme, jakmile to půjde! Děkujeme za pochopení.

Mgr. Petr Opletal