Hlavní stránka » Novinky » První informace k nástupu dětí I. stupně do školy od 25. 5.

První informace k nástupu dětí I. stupně do školy od 25. 5.

Vložil(a): Jiří Pivrnec

Dobrý den vážení rodiče.

Na základě Harmonogramu uvolňování opatření v oblasti školství, který vyšel dne 15. 4. a v tuto chvíli je zatím stále platný Vás velice prosím:

– Informujte svého třídního vyučujícího, zda plánujete Vaše dítě poslat dne 25. 5. a v následující další dny do školy.

– Tuto informaci si prosím velice dobře rozmyslete, protože bude brána jako ZÁVAZNÁ!

– Informaci svému třídnímu učiteli podejte prosím nejpozději do STŘEDY 13. 5.

Dále bych Vám chtěl sdělit, že výuka všech skupin bude probíhat na budově MĚŠŤANSKÁ.

Ohledně fungování školní jídelny Vás budu informovat ve chvíli, kdy bude známý Manuál, který má Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vypracovat do konce dubna.

Další detailnější informace k výuce podám po termínu 13. 5., tedy až budeme vědět, kolik dětí a tím pádem i skupin budeme vytvářet.

Děkuji za pochopení a v případě dotazů se na mě neváhejte obrátit.

S pozdravem

Mgr. Petr Opletal

Ředitel ZŠ Brno, Měšťanská 21, p. o.

reditel@zsmestanska.cz

tel. 533 433 315