Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků

Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků

Vložil(a): Petra Pítra

Dobrý den vážení rodiče našich budoucích prvňáčků.

Předně mi dovolte poděkovat Vám za důvěru, kterou jste přihlášením svých dětí na naši školu vložili do našich rukou. Mohu Vám slíbit, že se budeme ze všech sil snažit, abychom Vaši důvěru nezklamali. Dále bych Vás rád pozval na schůzku, která se uskuteční dne 11. 6. 2020 v jídelně budovy Měšťanská 21 (budova Dvorecká v 16:30, budova Požární v 17:00). Vzhledem k tomu, že ze zřejmých důvodů neprobíhal standardní zápis, byli bychom velice rádi, kdybychom se v hojném počtu potkali a probrali vše potřebné. Na schůzce Vám také budou představeni vyučující Vašich dětí a budeme připraveni na zodpovězení Vašich dotazů.

 

V příloze naleznete důležité informace před nástupem dětí do školy.

Těšíme se na setkání.

S pozdravem,

Mgr. Petr Opletal

 

Příloha zde: Informace pro prvňáčky