Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Škola v přírodě 3.A a 4.A

Škola v přírodě 3.A a 4.A

Vložil(a): Petra Pítra

V minulém týdnu (27. – 31. 5.) se žáci 3.A a 4.A vydali na školu v přírodě do Jeseníku. Byli jsme ubytovaní v krásném areálu – Skiland, který je situován v malebné vesničce Ostružná nedaleko známého střediska Ramzová. 

V areálu jsme měli spoustu prostoru pro venkovní aktivity, ale protože jsme zvídaví, každý den jsme prozkoumávali okolní krajinu. Uprostřed týdne jsme se vydali na pěší výlet do Lesního baru Horní Lipová, kde si děti mohly zakoupit pochutiny či drobné suvenýry. Zpáteční cestu jsme absolvovali vlakem, pro některé to byla úplně první cesta takovým dopravním prostředkem. Závěrem týdne byla pro žáky uspořádána stezka odvahy a sportovní olympiáda. Vše jsme završili slavnostním vyhodnocením celého pobytu. Všechny děti si za jejich odvahu a pobyt mimo rodinu zasloužily diplom a sladkou zlatou medaili 🙂 Nakonec jsme si trochu vyhodili z kopýtka na diskotéce v tělocvičně 🙂 

Už teď se všichni těšíme na další rok!

Zapsala Marie Uttendorfská

Více fotografií ve fotogalerii.