Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Škola v přírodě (3B a 4B)

Škola v přírodě (3B a 4B)

Vložil(a): Petra Pítra

Cíl naší akce jsou známé lázně Luhačovice. Děti si užívají týden v krásném hotelu, kde se výborně vaří a dobře se o nás starají. Jsou zde k využití úžasné prostory, krásné okolí a vnitřní bazén. V bazénu plavou děti každý den, chodí na hřiště a do okolní přírody.
Krásnou přírodu Bílých Karpat doplňuje kolonáda, rozlehlé parky s fontánami a upravenými vycházkovými cestami, pavilony a léčivé prameny. Děti ochutnávají tradiční lázeňské oplatky, které jsou delikatesou a zároveň nejčastějším suvenýrem.
Máme zde připravený pestrý program plný her, soutěží a jiných aktivit. Děti si zajisté odvezou spoustu zážitků a vzpomínek.
 
Zapsal kolektiv Požární J
 
Více fotografií naleznete ve fotogalerii.