Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Školní autobus od 25. 5.

Školní autobus od 25. 5.

Vložil(a): Jiří Pivrnec

Vážení rodiče, na základě Vašich dotazů zveřejňuji vyjádření DPMB k provozu školního autobusu od 25. 5.:

Na základě dohody vedení naší společnosti (DPMB) a Statutárního města Brna bude i v následujícím období (tj. i po 25. květnu 2020) provoz městské dopravy organizován podle prázdninových jízdních řádů, tedy aktuálně se do konce školního roku 2019/2020 nepředpokládá provoz speciální školní linky š85. Žáci však mohou použít spoje souběžné autobusové linky 48, příp. linek 40 a 63. S ohledem na aktuální vývoj situace, kterou každým dnem v provozu sledujeme, však mohou být přijatá rámcová opatření ještě operativně upravována.

 

Pokud by bylo toto řešení problematické a žákům způsobovalo nějaké zásadní komplikace, jsme připraveni na případné nedostatky bezodkladně reagovat.

 

Děkujeme za pochopení a přejeme klidné dny.

S pozdravem

Mgr. Petr Opletal

Ředitel ZŠ Brno, Měšťanská 21, p. o.

reditel@zsmestanska.cz

tel. 533 433 315

mob. 725484405