Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » SOUTĚŽ – OLAJKUJ NEJLEPŠÍ HUDEBNÍ NÁSTROJ

SOUTĚŽ – OLAJKUJ NEJLEPŠÍ HUDEBNÍ NÁSTROJ

Vložil(a): Petra Pítra

V listopadu se žáci osmých ročníků zapojili do mezioborové spolupráce z předmětů hudební a výtvarná výchova. Měli za úkol z různých materiálů, které doma najdou, vyrobit jakýkoliv hudební nástroj. Tohoto projektu se zúčastnilo téměř 90 žáků. Několik si však se svým výtvorem pohrálo a jejich výtvory bychom chtěli ocenit. Protože však nedokážeme sami vybrat „ten nejlepší“, rozhodly jsme se, že výtvory těch nejpovedenějších vložíme na facebook Mešťanky a právě Vy rozhodnete svým like o tom, který nástroj vyhraje. Pravidla jsou jednoduchá. Soutěž probíhá od 1.12. – 7.12.2020. Like můžete dát libovolnému počtu nástrojů. Nástroje jsou uváděny v anonymitě, aby někteří neměli šanci podplácet své kamarády za hlasy 😀

Ať tedy vyhraje ten nejlepší 🙂 Hodně štěstí 🙂

Mgr. Pavla Šálková a Mgr. Petra Pítra

Přehled soutěžních hudebních nástrojů: