STRAVOVÁNÍ

• Všichni žáci mají stravu od středy 14. 10. 2020 automaticky ODHLÁŠENOU, ale školní jídelna zatím funguje i nadále, takže je možné si vyzvedávat obědy do jídlonosičů. V PŘÍPADĚ ZÁJMU SI STRAVU, PROSÍM, PŘIHLASTE.
  • Odběr stravy probíhá formou jídlonosičů –  jídlonosič č.1 vyzvedávám, jídlonosič č.2 nechávám na další den – další den přinesu jídlonosič č.1, vyzvedávám jídlonosič č.2 a tak stále dokola.
  • Vyzvedávání obědů je možné každý den v době od 11:00 do 14:00 pouze na budově Měšťanská ve výdejním okénku (vstupní dveře do školní jídelny – přístavba, zvonek č. 2, vyčkejte na příchod personálu).
  • Vydávání obědů jsme řešili s ohledem na rozvrhy dětí a nezasahují jim do on-line hodin. Na omluvenky z důvodu vyzvedávání obědů tedy nebude brán žádný zřetel!