Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky - zvýrazněné » Velikonoční tvoření ve 4.B

Velikonoční tvoření ve 4.B

Vložil(a): Petra Pítra

Velikonoce jsou za dveřmi a my jsme se ve 4.B na ně rozhodli řádně připravit. Již od pondělí děti pracovaly na tematických úkolech v češtině, matematice i angličtině. Příprava vyvrcholila ve středu 31. 3. Velikonočním projektovým dnem. Pro děti byly připraveny tři nabídky aktivit, z nichž si dvě vybraly. Mohly si vyrobit velikonoční přáníčko, ozdobit vyfouknuté vajíčko nebo připravit jarní veselou svačinku. Všechny nás to bavilo, malé i velké, byli jsme rádi, že i online můžeme spolu tvořit a užít si prima čas. Přikládáme ochutnávku našich výtvorů. 🙂

4.B a její vyučující 

Na Měšťance ale netvořila jen 4.B, těšit se můžete i na další výtvory našich dětí.
.
A my se těšíme i na výtvory od vás – stále probíhá naše VELIKONOČNÍ SOUTĚŽ!!! 
Nezapomínejte posílat vaši výzdobu na e-mail: petra.pitra@zsmestanska.cz 😉
.
Vaše Měšťanka. 🙂