Základní škola Brno, Měšťanská 21, p.o.

Fakultní škola Pedagogické fakulty MU BRNO

Hlavní stránka » Novinky » Volby nanečisto v 7. A a v 7. B

Volby nanečisto v 7. A a v 7. B

Vložil(a): Leona Patloková

… aneb posilování nejen demokratické kultury, verbální a neverbální komunikace ve VOZu.

Po teoretickém osvojování základní terminologie spojené s volbami, si žáci vytvořili volební komisi a připravili volební místnost . „Lídři politických stran“ z řad žáků představili „občanům“ svůj volební program, po kterém následovala vášnivá debata. Občané měli spoustu zvídavých dotazů. Naši politici předvedli výborné komunikační schopnosti a jednotlivé body svého volebního programu dokázali bravurně obhájit. Volební komise měla plné ruce práce, volební účast byla nadmíru aktivní a vysoká a sčítání hlasů velmi napínavé.

Zapsala Mgr. Petra Greplová